گل فروشی آنلاین کادول ، بستری برای خرید آنلاین انواع گل ، سبد گل ، تاج گل و دسته گل می باشد . که امکان ارسال سفارش به آدرس مدنظر شما را فراهم کرده است.

دیگر نیازی نیست که در شهر بگردید، تا گل فروشی ای منصف با گل های تازه پیدا کنید. کادول ، گل فروشی آنلاین با اخذ مجوزهای اینماد و ساماندهی ، و با استفاده از گل های تازه و با طراوت در خدمت شما می باشد.

امروزه سبک زندگی دچار تغییرات متعددی شده است و دیگر زمان واقعا طلاست و ارزش ثانیه ها و دقیقه ها خیلی بیش تر از پیش شده است. در همین راستا ، سبک خرید ما نیز دچار تغییر شده است و دیگر زمان گشتن در خیابان ، برای پیدا کردن یک تاج گل، سبد گل یا دسته گل را نه داریم نه با این اوضاع ترافیک و بنزین و هزینه های خودرو ، و دغدغه های فراوان روزمرگی ها تمایلی برای خرید حضوری داریم.

در هیمن راستا ، سایت کادول ، جهت ایجاد بستری امن ، مطمئن و دردسترس ، جهت خرید گل و انواع خدمات مرتبط با گل فروشی و کادو فروشی در بستر اینترنت راه اندازی شده است.

تمام تلاش ما این است تا شما دیگر زمان و هزینه اضافی جهت خرید گل، تاج گل، سبد گل و غیره نپردازید و محصول مورد نظر خود را درب منزل ، در کمترین زمان و با بهترین قیمت دریافت کنید.

نکته : حتما بعد از خرید از سایت با شماره ما تماس بگیرید ،تا ابتدا امکان سنجی انجام سفارش شما صورت گیرد. 09910804487

از آنجا که قیمت گل بر حسب مناسبت های مختلف متغیر است و ثابت نیست ، و همچنین تنوع گل و نژادهای آن بسیار زیاد است ، حتما لازم است قبل از سفارش هماهنگی لازم جهت انجام سفارش بصورت تلفنی یا واتساپ صورت گیرد.

تلاش ما این است که سفارشات شما در کمتر از 2 ساعت آماده و تحویل داده شود.

از آنجا که تنوع محصولات و سبک های گل آرایی استفاده شده زیاد می باشد، و در شهرهای مختلف و شعبه های مختلف ، گل فروشان مختلف ، به گل آرایی سفارش شما می پردازند این امکان وجود دارد که محصول تحویل شده کمی با عکس موجود در سایت تفاوت داشته باشد اما قطعا در همان سبک خواهد بود ، و از گل های خوب و شاداب تولید میشود.

اطلاعات تماس :

نام فروشگاه : کادول

نام مالک فروشگاه : حجت میرزائی
تلفن همراه : 09910804487

همچنین برای ثبت نظرات خود میتوانید ازاینجا اقدام نمایید